Kurumsal kimliğiniz, fiziksel dünyaya yayılma şeklinizdir.

Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin sadece dijital değil fiziksel dünyada da kendini temsil etme biçimidir. 

Yalnızca kartvizit, fiş, makbuz vb. şeyler kurumsal kimlik anlamında bir bütün teşkil etmez.  Şirket yönetimi, çalışanları ve hatta müşterilerinizin bile şirketinizi düzgün şekilde tanıması, temsil etmesi açısından kurumsal kimlik tasarımı tüm şirketlerin ilk adımlarındandır. 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMINDA DİKKAT EDİLENLER

Kurumsal bir imaj sergileyen işletmeleri düzensizlikten ve imaj zedelenmesinden kurtarır. Müşterinize hediye edeceğiniz bir ufak not defteri ve yanında bir kalem veya bir evrak gönderirken kullandığınız dosya / zarf bile müşteri ve iş ortaklarınızın yeni / potansiyel müşterileri size kazandırmasını sağlayabilir.

  • Logo (gerekli durumlarda)
  • e-Posta imzaları
  • Sosyal medya profil, kapak tasarımları
  • Sosyal Medya post – story mockup
  • Antetli, baskı imzalı / kaşeli kağıtlar 
  • Zarf, dosya, kart tasarımları

Dijital tasarım süreciniz bittiğinde, fiziki olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için büyük çaplı bir liste oluşturup seçki üzerinden fikizi tasarım sürecinize başlıyoruz.

Tüm süreçlerde revizyon ve birebir destek imkanı sunuyoruz, işlemlerimiz sizlerden onay alarak ilerliyor.

Baskı merkezleri temelde bu ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır. Ancak, detaylı ve istediğiniz gibi bir tasarım çıkmayabilir. Gelecekte farklı bir baskı merkezi ile çalışmak istediğinizde, aynı sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bu sebeple kaynak dosyaları elinizde bulunan bir kurumsal kimlik tasarımı son derece önem teşkil etmektedir.