SEO Nedir?

İşletmenizin 7/24 satış görevlisi olduğunu hayal edin.
 
Bu satış elemanı, şirketiniz hakkında aktif olarak bilgi arayan herkesle görüştü, ayrıca bazıları sonradan müşteri haline gelen meraklı takipçilere sektörünüz hakkında değerli içerikler sağladı. Birkaç ay içinde, sürekli artan sayıda potansiyel müşteri ve takipçi sağladı. 

Tamam , bu mucize çalışanın kim olduğunu ve mümkünse onu nasıl takımıma alabilirim diye düşünüyor olmalısınız. Ama düşündüğünden daha kolay. 
Bu satış elemanının adı “Arama Motoru Optimizasyonu”. Ancak bunlara kısaca SEO diyebilirsiniz. 

image

Uzman Ekip

Arama motorlarının nasıl davrandığını, iyi biliyor ve gelecek algoritmalarına hızlı adapte oluyoruz.

image

Tam Süreç Yönetimi

Analiz süreci, anahtar kelime tespiti, içerik yazımı, düzenli denetim ve güncellemeler.

image

Sektöre Özel Yaklaşımlar

Sitenizin hedef kitlesine ve sektörünüze göre özel ve disiplinli çalışmalar.

SEO AŞAMALARI VE ÖNEMLERİ

Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için buradayız. Bu uzun ve zor yolda, sizlerin dijital medyadaki eliniz olmaya hazırız.

 

“Kazanmak her zaman ilk olmak demek değildir, kazanmak eskisinden daha iyi yapmak demektir.”

WEB SITE KALİTESİ

SEM DESTEĞİ

REKABET FAKTÖRÜ

DÜZENLİ İÇERİK BESLEMESİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

SEO anlık dönüşler yapan bir süreç değildir. Hiçbir web sitesi, arama motorlarında ilk sıraya bir sefer SEO çalışması yaparak çıkamaz. SEO çalışması meyvelerini geç veren ve etkisi uzun süre devam eden (kalıcı olmayan) bir sistemdir. SEO çalışmaları tek başına yeterli değildir, SEO yanında SEM çalışmalarıyla destek verilmesi gerekir. SEM çalışmaları SEO aksine ilk günden itibaren dönüş sağlamaya başlar. Bu dönüşler sayesinde, SEO başarısı arttırılır ve süreç hızlanır.

SEO Sistemini kısa süreliğine manipüle etmek için bizim “siyah şapka” olarak adlandırdığımız hit/beğeni vb. her türlü satın alma üzerine kurulu araçlar kullanıldığında ve/veya inorganik kelime beslemeleri yapıldığında arama motorları sitenizi kara liste altına alır. Bu durumun farkında bile olmayabilirsiniz, ve bir rakibiniz sizin sitenize kasıtlı SPAM bağlantı yolluyor olabilir. Bu durumda sitenizi yeniden indexleyecek ve yükseltecek özel stratejiler geliştirilmesi gerekir.

Domain, hosting ve site tasarımınız süreci doğrudan etkiler. Arama motorları, daha kısa domainler, hızlı hostingler ve UI / UX zengini web sitelerini sever. Eğer SEO sürecine uygun olmayan bir web siteniz varsa, önceliğimiz web sitenizi baştan tasarlamak yönündedir. Bununla birlikte eğer bu saydıklarımızın tümü uygunsa, ilk aşamada içerik iyileştirmeleri, dosya boyut küçültmeleri ve meta tag ekleme/düzeltmelerini uygularız. Bundan sonra anahtar kelime tespitleri ve çeşitli analizler gelir.

Evet, SEO Uzmanlarımız ve iş ortaklarımız, global çapta çalışır. Yurtdışı ülkelerine SEO yaptırmak için, hedef alınan ülkenin dilinde çalışma yapılması gerekir. Bu işlem, hedef ülkenin dilini iyi düzeyde bilen uzmanlarımız / iş ortaklarımız sayesinde gerçekleşir. Süreç dil bariyerleri aşıldığında aynı şekilde işler.
Kırım, Küba, Donetsk, Luhanks, İran, Kuzey Kore ve Suriye içerisinde Google Business hizmet vermediği için, bu bölgelere çalışmak isteyen müşterilerimize hizmet vermemekteyiz.